Google Cloud ненавмисно видалив обліковий запис пенсійного фонду Австралії на 125 мільярдів доларів

Нещодавно компанія Google зробила серйозну помилку, випадково стерши приватний акаунт пенсійного фонду UniSuper на 125 мільярдів доларів у своєму хмарному сервісі Google Cloud. У результаті понад півмільйона членів фонду UniSuper не могли отримати доступ до своїх акаунтів протягом тижня. Зазначається, що UniSuper є одним із найбільших пенсійних фондів Австралії.

Відновлення сервісу було можливе завдяки резервному акаунту UniSuper в іншого хмарного провайдера. Усі послуги були відновлені 2 травня. У заяві, отриманій The Guardian 8 травня, генеральний директор Google Cloud Томас Куріан (Thomas Kurian) і генеральний директор UniSuper Пітер Чан (Peter Chun) наголосили, що це була “єдина у своєму роді подія, яка не повинна була статися”.

Вони також запевнили, що Google Cloud визначив причини цього збою і вжив заходів для запобігання подібних інцидентів у майбутньому. Цей інцидент викликав стурбованість щодо безпеки та надійності хмарних сервісів, особливо для великих фінансових компаній.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше