Google помилково переказав чоловікові чверть мільйона доларів

Чоловік стверджує, що одразу після цього написав компанії та повідомив про помилку. Однак його повідомлення просто проігнорували.

Смішний випадок стався з інженером з безпеки в компанії Yuga Labs Семом Каррі. Він зненацька отримав від Google платіж на чверть мільйона доларів.

Минулого місяця Сем отримав від компанії переказ на суму $249,999.99. Він признався, що займається пошуком помилок для компаній, включаючи Google, але корпорації не за що було йому платити, причому таку велику суму.

Хакер не став витрачати гроші й замість цього спробував зв’язатися з Google, написавши їм лист і повідомивши про помилку. Однак минуло близько трьох тижнів — і ніхто з компанії йому так і не відповів. У результаті Сем вирішив розповісти цю історію в Twitter. Він навіть планував відкрити спеціальний рахунок для цих грошей, щоб йому не довелося платити за них податки.

Історію чесного хакера опублікували ЗМІ, і виданню NPR вдалося отримати коментар Google. Представники компанії пояснили, що, справді, сталася помилка, через яку гроші перерахували не тій людині. Кому і за що вони призначалися, в компанії не уточнили, але заявили, що мають намір розібратися з цим і повернути переведену суму.

Джерело cursorinfo

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше