Google представила Lumier – прогресивний ШІ для створення відео

Google продемонструвала роботу моделі просторово-часової дифузії Lumiere. Новий ШІ-інструмент може створювати напрочуд реалістичні відеоролики тривалістю до п’яти секунд. Нейромережа анімує нерухомі зображення або тільки їхні частини у відповідь на текстові підказки природною мовою. На відміну від своїх попередників, Lumiere будує всю довжину відео відразу, а не генерує перший і останній кадр, намагаючись вгадати, що відбувається між ними. Розробка є дослідницьким проектом, і поки невідомо, чи буде вона доступна для широкого використання.
Lumiere може скопіювати стиль зображення, а потім використовувати цей стиль для створення серії відеороликів на інші теми. Нейромережа може взяти вихідне відео користувача і перетворити все на Лего, орігамі або квіти.
Судячи з демонстрацій, Lumiere має найбільш просунуті можливості малювання. Можна закрити частину зображення, і Lumiere автоматично заповнить цю область – так органічно, що втручання штучного інтелекту буде неможливо помітити.

Дослідницька група стверджує, що просторово-часова архітектура U-net будує всю довжину відео відразу, за один прохід. Це відрізняє нейромережу від попередніх моделей, які часто генерували початковий і кінцевий кадр, а потім намагалися вгадати, що станеться між ними.

Наразі це лише дослідницький проєкт. Тому Google необов’язково агресивно нейтралізувати систему, щоб дотримуватися авторських прав, конфіденційності та безпеки, а також не допустити розпалювання ненависті та наготи. Цей процес незмінно призводить до зниження якості результату в генеративних моделях.

Джерело hightech.plus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше