Google запускає безплатний онлайн-курс для українських стартапів

Український Google запускає безплатний онлайн-курс для українських стартапів Startup Academy.

Зазначається, що курс фокусується на практичних навичках із побудови та організації роботи стартапу. Він триватиме три тижні, а перший тренінг відбудеться 20 жовтня 2022 року о 16:00.

Зареєструватися на курс можна на сайті. Він охоплюватиме такі теми, як побудова бізнес-моделі та запуск стартапу, управління командою та фінансовий менеджмент, метод економічного моделювання юніт-економіка, вихід стартапу на ринок, а також залучення інвестицій, грантів.

Серед спікерів курсу є представники української та міжнародної стартап-індустрії, власники та керівники бізнесів, ментори. Зокрема, тут викладатимуть представники Prom.ua, 1991 Accelerator, Flyer One Ventures, Unicorn Nest та інших компаній.

Нагадаємо, що Google допоможе у боротьбі з фейками про українських біженців.

Джерело Google

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше