Google запускає в Україні нову функцію Google Wallet

Програма Wallet, про запуск якої була нещодавно оголошено в Google, вже з’явилася на смартфонах деяких користувачів. За словами представниці компанії Чайті Сен (Chaiti Sen), Google почала розгортання Wallet для користувачів Android у 39 країнах, в тому рахунку і для України. Цей процес може тривати кілька днів.

Додаток дасть змогу зберігати квитки та банківські картки,  повідомляє The Verge.

Google повідомила в ході заходу I/O 2022, що програма Wallet буде використовуватися для керування всіма цифровими картами користувача. За словами компанії, програма призначена не тільки для зберігання платіжних карток користувача, але й цифрових посвідчень особи, підтвердження статусу вакцинації від COVID-19, цифрових ключів від машини, проїзних квитків, ключів від готелів, квитків на концерти та багато іншого.

Нова програма Wallet стане оновленням поточної програми Google Pay у більшості країн, де доступний цей сервіс. Водночас Google заявила, що користувачі у США та Сінгапурі зможуть використовувати як Google Pay, так і Wallet. У цих країнах Google Pay буде використовуватися як спосіб переказу грошей між фізичними особами.

Джерело theverge

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше