GPT Розробник Назарій Мошенський отримав відмову від роботи через не проживання в Європі, викликавши дискусію серед айтівців

Назарій Мошенський, Senior Software Engineer, оприлюднив скриншот відмови від європейського роботодавця, аргументуючи відмову тим, що він не проживає в Європі. Хоча Мошенський прийняв таку позицію компанії, вона викликала обурення серед інших айтівців. Вони висловили незгоду з рішенням європейських компаній не наймати українців, нагадуючи, що Україна є частиною Європи. Про це повідомляє DEV.ua.

Ситуація викликала широкий резонанс серед IT-спільноти, з десятками коментарів про виклики, з якими стикаються українські айтівці під час пошуку роботи в Європі. Salesforce Commerce Cloud B2C Solution Architect Степан Григоренко та Dynamics ERP Architect Євген Глазов поділились власним досвідом схожих ситуацій, підкреслюючи різницю між Європейським Союзом та географічною Європою.

Маріана Шульдт зазначила, що компанії можуть не бажати ускладнювати собі життя візовими процедурами та законами про найм іноземців. Водночас Костянтин Хомко, DevOps Engineer, вважає, що такі відмови можуть бути просто формальністю, не пов’язаною з реальним місцеперебуванням кандидата.

Дискусія також торкнулася мовних бар’єрів та вимог до знання місцевих мов, як зазначив Senior Android Engineer Сергій Радківський. Junior Android Developer Олександр Філоненко висловив обурення, назвавши таку позицію роботодавців ганьбою та піддавши сумніву їхню підтримку України.

Ця ситуація підкреслює складнощі, з якими українські айтівці стикаються при спробах знайти роботу в Європі, в той час як деякі з них наголошують на потребі шукати далі та не засмучуватися через відмови.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше