Hermeus розкрила деталі нового високошвидкісного безпілотника Quarterhorse Mk1 з реактивним двигуном

Розробник гіперзвукових систем Hermeus представив свій новий високошвидкісний безпілотний літак із реактивним двигуном Quarterhorse Mk1. Це їхня друга повністю інтегрована машина за останній рік.

Quarterhorse Mk 1 – безпілотний літальний апарат з одним двигуном GE Aerospace J85. Безпілотник використовуватиметься для льотних випробувань на дозвукових швидкостях. Його основне завдання – продемонструвати високошвидкісний зліт та посадку, що є ключовою можливістю майбутніх гіперзвукових літаків.

Літні випробування планується провести на базі ВПС Едвардс у 2024 році. Безпілотник піддасться різним випробуванням своїх підсистем, наземної станції, операцій та людського фактора, щоб підготувати його до льотних випробувань.

Програма Quarterhorse має унікальний підхід, згідно з яким кожен побудований літак є більш складним, ніж попередній, і включає знання та досвід, отримані в ході попередніх будівель. Це не тільки зводить до мінімуму програмний ризик для декількох транспортних засобів, а й прискорює доставку продуктів та послуг клієнтам Hermeus.

«Найважливіший аспект нашого підходу до розробки гіперзвукового літака – це швидкість ітерацій: проектування, будівництво та запуск літака менш ніж за рік, щороку», – сказав генеральний директор та співзасновник Hermeus Ей Джей Піпліка.

Крім демонстрації свого літака, Hermeus також розкрив подробиці про наступну версію Quarterhorse – Mk 2. Нова модель буде оснащена двигуном Pratt & Whitney F100 і, як очікується, досягне надзвукових швидкостей.

Компанія прийняла стратегічне рішення перейти на потужніший двигун для свого Quarterhorse Mk 2, який допоможе прискорити розробку багатоцільового гіперзвукового літака Darkhorse для цілей оборони та національної безпеки. Це оновлення також дозволить компанії створити спеціально створений високошвидкісний безпілотник, який є унікальним продуктом на ринку.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше