Горить “Лукойл”: українські дрони атакували нафтозавод в росії

Останніми днями дрони ГУР і СБУ регулярно атакують об'єкти на території держави-агресорки

У ніч проти 11 травня безпілотники Головного управління розвідки Міноборони атакували російський Волгоградський нафтопереробний завод. Про це LIGA.net повідомив співрозмовник у ГУР.

За його словами, о 03:45 Волгоградський НПЗ, який належить ПАТ “Лукойл- Волгограднафтопереробка” атакували безпілотники української розвідки, в результаті чого постраждали установки первинної переробки нафти АВТ-1 і АВТ-6″. Поточний стан установок уточнюється.

Відомо, що пошкоджень зазнав кабель керування повітряними холодильниками, внаслідок чого відключено сім холодильників. Також пошкоджено димову трубу печі П-1.

Російська влада традиційно заявила, що нібито перехопила безпілотники. Губернатор Волгоградської області Андрій Бочаров сказав, що дрони були “перехоплені та нейтралізовані”. За його словами, обійшлося нібито без пошкоджень цивільних та військових об’єктів.

  • У ніч проти 9 травня дрони СБУ вразили дві нафтобази в Краснодарському краї росії.
  • Того ж дня дрон СБУ завдав рекордного за дальністю удару по нафтопереробному заводу росіян у Башкортостані.
  • У ніч проти 10 травня в результаті операції ГУР був атакований нафтопереробний завод “Перший завод” у Калузькій області росії.
Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше