Huawei впровадив у Шанхаї найбільшу у світі комерційну мережу 5.5G

Huawei впровадив у Шанхаї найбільшу у світі комерційну мережу 5.5G, пропонуючи швидкість передавання даних до 5 Гбіт/сек, що в 10 разів перевершує можливості стандартної 5G-мережі.

Мережа 5.5G, також відома як 5G-A, була розгорнута в ключових районах міста, включно з культурними та туристичними зонами, метро та діловими центрами.

Це дасть змогу жителям і гостям міста насолоджуватися високошвидкісним інтернетом у будь-якій точці, покращуючи доступ до хмарних ігор, 3D-відео, XR та інших вимогливих до пропускної здатності додатків.

Впровадження мережі 5.5G у Шанхаї є частиною глобальної ініціативи зі створення “міста подвійного мегабіта”, де високошвидкісний інтернет стане основою для розвитку цифрової економіки та поліпшення якості життя громадян.

Huawei і Shanghai Mobile демонструють, як передові технології можуть сприяти створенню більш пов’язаного та інноваційного суспільства.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше