Hugo Boss оголосила про продаж свого бізнесу в росії

Німецька компанія Hugo Boss оголосила, що продає свій російський бізнес оптовому партнеру Stockmann. Ця угода припинить присутність бренду у рф

Про це повідомляє агентство Reuters.

Компанія Hugo Boss, як і багато інших ритейлерів, призупинила свою роздрібну діяльність в росії через повномасштабне вторгнення в Україну. Крім цього у компанії також заявили, що призупинили свою діяльність у сфері електронної комерції на російському ринку та реклами.

«У результаті угоди Hugo Boss більше не буде присутня в росії під власною юридичною особою», — йдеться в заяві компанії.

Заступника міністра промисловості й торгівлі рф Віктор Євтухов, заявив, що урядова комісія схвалила продаж, однією з умов якого є збереження всіх робочих місць.

Очікується, що операцію із продажу буде закрито у III кварталі 2024 року після завершення необхідних юридичних та адміністративних процедур. Тоді ж у росії будуть відкриті магазини ритейлера.

При цьому у Hugo Boss не розкривають деталей угоди. Але, як відомо, росія вимагає від іноземних компаній продавати активи з дисконтом не менше 50%.

Варто зазначити, що Hugo Boss, як і багато інших модних домів, призупинив свій роздрібний бізнес у росії після повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року. Компанія також призупинила діяльність у сфері електронної комерції на російському ринку та припинила рекламу.

Як раніше повідомляла Рубрика, дочірня компанія Ceetrus французької мережі Auchan продала свій бізнес у російській федерації.

Джерело rubryka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше