Як і де встановити брекети в Києві

Голлівудська усмішка – неодмінна ознака сучасної, впевненої в собі людини. Це найпростіший спосіб мати ефектний та привабливий зовнішній вигляд. Вміння красиво й невимушено посміхатися надзвичайно важливе як для успіху в кар’єрі, так і для щастя в особистому житті. І цей перевірений рецепт повністю підходить для представників будь-якої статі та віку.

Далеко не кожному пощастило мати від народження білосніжні, рівнесенькі зубки. Однак прикрі помилки природи здатні виправити розвинені сучасні технології. Досвідчені лікарі стоматологічної клініки White Clinic, що в Києві, радять не засмучуватися і встановити брекети. Ці незйомні ортодонтичні конструкції швидко виправлять всі недоліки: вирівняють зубний ряд, усунуть міжзубні щілини, виправлять прикус та навіть покращать овал обличчя. Ваша усмішка стане бездоганною і підкорюватиме серця!

Як працюють брекет-сестеми?

Будь-яка брекет-конструкція складається з кількох важливих елементів: замка, дуги та лігатури (кріплення). Кожна деталь виконує певну функцію під час реабілітації.

Готова конструкція працює за принципом створення тяги. На поверхню кожного зуба прикріпляють замочок, в якому зафіксована дуга. Випрямляючі дуги виробляють зі спеціальних металів, які мають «пам’ять» і прагнуть повернутися в початкове «правильне» положення, тягнучи за собою зуби. З часом дуга починає тиснути, корегуючи положення зубів відповідно до заданої форми та згинів.

Частиною природного процесу руху зубів стає утворення та руйнування кісткової тканини. Ретейнери та капи стабілізують отриманий результат на фінальній стадії.

Види брекетів

Брекет-системи класифікують за матеріалом, місцем кріплення та конструктивним принципом. Сучасна ортодонтія пропонує великий вибір систем, виготовлених із різних матеріалів:

  • металеві брекети міцні й економічні, але дуже помітні;
  • керамічні естетичні й надійні, однак недешеві;
  • сапфірові майже невидимі, гіпоалергенні, показані для найскладніших випадків, але дорогі;
  • комбіновані ефективні, коли потрібно розподілити навантаження на зуби.

За місцем кріплення ортодонтичні конструкції бувають:

  • класичні, або вестибулярні – кріпляться на зовнішню сторону зубного ряду;
  • лінгвальні, або внутрішні – встановлюють на внутрішню поверхню зубів.

Брекет-системи різняться також за конструктивним принципом – способом кріплення дуги й замка:

  • лігатурні конструкції передбачають застосування фіксаторів, що надійно фіксують дугу в пазах замків;
  • безлігатурні, або самолігуючі системи – найбільш сучасний і технологічний різновид, в якому замок вже містить легкий фіксатор. Такі конструкції майже не спричиняють неприємних відчуттів під час носіння.

Який би різновид брекет-конструкції ви не обрали, знайте: 90% результату залежить від професійності обраного лікаря та ретельності дотримання наданих ним порад. У White Clinic за чарівність усмішки відповідає чудова команда з досвідчених стоматологів, які діагностують будь-яку проблему й запропонують найвдаліший спосіб лікування.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше