Які продукти допомагають позбутися небезпечного для здоров’я жиру
Існує вид жиру – вісцеральний, або бурий, – який вкрай небезпечний для здоров’я людини. Тому з ним, по можливості, треба боротися. Допомогти цьому здатні три продукти.
Як зауважує експерт у галузі харчування Тріста Бест, вісцеральний (бурий) жир становить небезпеку для людини. Річ у тому, що коли накопичується цей вид жиру, на серце та інші важливі внутрішні органи чиниться тиск. Також все це збільшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, хронічних загострень. Проте, є продукти, що сприяють спалюванню такого жиру. Їх лише три.
Кмин.
Мало хто знає, що до «спалювачів» бурого жиру належить ця непомітна і дуже поширена пряність. Кмин не тільки надає особливого смаку м’ясу або картоплі, але і допомагає боротися зі згаданою жировою загрозою. «Постійне вживання кмину допомагає знижувати жирові відкладення в організмі, регулюючи рівень інсуліну. Якщо клітини всмоктують занадто багато глюкози, тіло відкладає її в жирі. Адекватна кількість інсуліну може пом’якшити це явище», – розповідає Триста Бест.
Бананова мука.
Менш традиційний спосіб боротьби з вісцеральним жиром пов’язаний, що парадоксально, з бананами. Точніше, мукою з зелених бананів. Це спеціальний продукт, який можна купити тільки в спеціалізованих магазинах. Він особливо багатий пребіотичним крохмалем. Ця речовина допомагає клітинам справлятися з інсуліном. Інсулін — це гормон, який відіграє найважливішу роль при переробці цукру в тілі людини. Якщо інсулін працює неправильно, з’являється діабет.
З бананової муки не потрібно пекти пироги. Це борошно корисне для здоров’я, перш за все, якщо додавати його в смузі або до вівсяних пластівців з йогуртом. Деякі фахівці навіть стверджують, що це борошно можна додавати в ранкову каву.
Квашена капуста.
Якщо кмин ви не любите, а бананова мука здається вам занадто екзотичним продуктом, то є ще один продукт, який спалює жири. Квашена капуста – дешевий і корисний продукт. Це ферментований овоч, який містить величезну кількість корисних для здоров’я бактерій. Особливо цей продукт корисний для правильної роботи кишечника. Здоровий травний тракт – найкращий помічник у боротьбі з вісцеральним жиром. Квашена капуста також містить багато вітаміну С. Він особливо потрібний взимку, так як зміцнює імунну систему в боротьбі з інфекційними захворюваннями.
Цікаво, що деякі різновиди жирної риби (лосось, оселедець, скумбрія) теж допомагають у боротьбі з небезпечним жиром. Все це – завдяки жирним кислотам, що містяться в них омега-3.
Матеріали характеру новин не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед ухваленням рішення порадьтеся з фахівцем.