Який вигляд матиме завод Baykar в Україні, де розпочнеться виробництво БПЛА Bayraktar

Наприкінці липня стало відомо про те, що турецька компанія Baykar планує побудувати в Україні свій завод з виробництва ударних БПЛА. Відтоді компанія не тільки не відмовилася від цього задуму, а й продовжує реалізовувати свій план: уже придбано ділянку для будівництва і готовий проєкт. Гендиректор Baykar Халук Байрактар розповів виданню Defense Express деякі подробиці і показав макети майбутнього центру.

Що готують?

Площа підприємства становитиме 30 тисяч квадратних метрів, а кількість робочих місць для інженерів і техніків – понад 300. У майбутньому центрі вестиметься не тільки розробка, а й виробництво безпілотників.

Йдеться не тільки про Bayraktar TB2, а й про моделі Akinci і Kizilelma, а також іншу продукцію Baykar. Нагадаємо, зараз у двох турецьких БПЛА використовують українські двигуни – це МС-500 і Аі-450 для Akinci та Kizilelma з Аі-25.

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше