Японія та ВМС США спільно розробляють рельсотрон, який може запускати снаряди зі швидкістю 2230 м/с

Японське агентство з технологій та логістики (ATLA) спільно з ВМС США розробляють рельсотрон. При розробці використовується досвід США прискорення практичного застосування рельсотронів.

Японія розробляє середній рельсотрон, здатний запускати снаряд масою 0.320 кг із початковою швидкістю 2230 м/с (6,5 Маха). Висока витривалість рельсотрону, що становить понад 120 пострілів, та його поточна енергія заряду, що становить 5 МДж, демонструють перспективи цієї технології, а амбіції майбутнього розвитку спрямовані на досягнення енергії заряду 20 МДж.

ATLA розпочала розробку рельсотронів у 2016 році, провела перші у світі вогневі випробування на морі з використанням корабля Морських сил самооборони у 2023 році, прагнучи якнайшвидшого практичного розгортання.

Інноваційна система озброєння Railgun показує прагнення Японії до створення озброєння наступного покоління, яке передбачається розміщувати як на військово-морських судах, так і на наземних платформах, забезпечуючи стратегічний паритет проти потенційних противників у регіоні.

Railgun, які використовують електромагнітну силу для запуску снарядів на високих швидкостях, пропонують дешевшу альтернативу традиційній артилерії на основі пороху, та їх важче перехопити. Сили самооборони Японії вважають їх потенційним переломним моментом, що має застосування в наземних та морських атаках та перехопленні ракет.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше