Японія відправила на орбіту супутник-шпигун IGS Optical 8

Японія здійснила запуск розвідувального супутника IGS Optical 8 на орбіту. Це перший космічний запуск Японії у 2024 році, повідомляє Space. 

Ракета H-2A із супутником IGS Optical 8 стартувала з космодрому Танеґасіма 12 січня о 06:44 за київським часом.

За словами компанії Mitsubishi Heavy Industries, яка побудувала та експлуатує ракету H-2A, запуск був успішним.

“Ракета виконала запланований політ й успішно відокремила оптичний супутник збору інформації №8”, – Mitsubishi Heavy Industries.

Як і інші космічні апарати серії IGS, супутник IGS Optical 8 буде експлуатуватися Центром супутникової інформації Кабінету міністрів Японії.

Зазначається, що супутники IGS використовують “як для національної оборони Японії, так і для цивільного моніторингу стихійних лих”.

Цей запуск став 48-м для ракети H-2A, яка почала експлуатуватися з 2001 року. Досі ракета зазнала невдачі лише одного разу — під час запуску супутника IGS 2 у листопаді 2003 року.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше