Єменські хусити захопили у Червоному морі ізраїльський корабель, – Al Arabiya

Ізраїльські військові заявили 19 листопада, що єменські хусити захопили вантажне судно в Червоному морі, коли воно прямувало з Туреччини до Індії

Про це повідомляє Al Arabiya.

Ізраїль назвав це “дуже серйозним інцидентом на глобальному рівні”, оскільки на ньому багато цивільних різних національностей, окрім ізраїльтян.

“Корабель вирушив з Туреччини до Індії, заповнений цивільними особами різних національностей, не включаючи ізраїльтян. Це не ізраїльський корабель”, – запевнили військові.

Раніше повідомлялося, що ізраїльський корабель “Galaxy Leader” був викрадений угрупованням єменських хуситів – за відомими даними, на борту судна перебували 22 людини.

Ях’я Сареа, речник підтримуваних Іраном хуситів, заявив, що угруповання націлюватиметься на всі кораблі, які належать або експлуатуються ізраїльськими компаніями, а також йдуть під ізраїльським прапором. він також закликав усі країни відкликати своїх громадян, які працюють в екіпажах таких кораблів.

Єменські повстанці-хусити, яких підтримує Іран, заявили, що 31 жовтня запустили “велику кількість” балістичних ракет і безпілотників у бік Ізраїлю.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело espreso
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше