Ілон Маск «убив» нову сіру галочку в Twitter за кілька годин після її запуску та анонсував безліч безглуздих експериментів попереду

Ілон Маск призупинив розгортання нової “офіційної” верифікації в Twitter. “Сірі галочки” зникли з профілів, які їх отримали лише вчора.

Twitter оголосив про впровадження додаткового типу верифікації, щоб допомогти відрізнити облікові записи, якщо користувачам дійсно потрібно знати, чи реальні вони. Користувачі, що сплачують за Twitter Blue $7,99 отримали “синю галочку”, а деякі облікові записи для урядів, компаній або громадських діячів відзначили ще й сірою (насправді, технічно вона білого кольору).

У Twitter з’явиться ще одна “галочка верифікації” — сірого кольору, для позначення офіційних акаунтів

Однак за кілька годин після появи офіційних галочок, профілі позбавили позначок. Зокрема вони зникли з акаунтів видань Engadget і The New York Times.

Сам Маск написав у Twitter, що “щойно вбив” офіційну позначку.

Виправдовуючи “вбивство” Маск повторив свою думку, що прив’язка оригінальної галочки до підписки Twitter Blue демократизує сервіс. Синій чек — це “чудовий вирівнювач”, — сказав він.

Віцепрезидентка Twitter Естер Кроуфорд пояснила, що сірі галочки все ж таки будуть у соцмережі, але спочатку їх нададуть “урядовим і комерційним структурам”.

Ці заяви додають плутанини. Хоча вони вказують, що Twitter зосередиться на вужчій групі облікових записів, зараз невідомо, коли знаменитості та інші публічні особи можуть отримати (точніше, відновити) чек. Це також створює невизначеність щодо оновлень функцій Twitter — Маск може призупинити або обмежити оновлення, навіть коли воно досягає клієнтів.

“Зауважте, що найближчими місяцями Twitter робитиме багато дурниць. Ми збережемо те, що працює, і змінимо те, що ні”, – написав він у Twitter.

Схоже повідомлення про те, хто які позначки отримає та яка перевірка буде потрібна для отримання “офіційної” мітки з’являться трохи пізніше. На цю мить єдиним надійним припущенням є те, що Twitter прив’яже свою початкову позначку до передплати Blue вартістю $8 на місяць.

Джерело engadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше