Ілон Маск збирається змусити людей платити 8 доларів, якщо вони хочуть йому зателефонувати

Мільярдер планує «відмовитися від свого номера телефону» у наступні кілька місяців — натомість він покладатиметься виключно на дзвінки та повідомлення на X.

«Через кілька місяців я припиню використовувати свій номер телефону і використовуватиму лише X для текстових повідомлень і аудіо/відеодзвінків», — написав Маск.

Схоже, Ілон власним прикладом намагається залучити побільше людей до оформлення передплати X Premium за $8 на місяць: оскільки приймати дзвінки можуть усі користувачі, а от здійснювати — лише преміальні.

Опцію аудіо- та відеодзвінків активували на платформі у жовтні.

Як зазначає Gizmodo, відмова від номера телефона виглядає сумнівною ще й з точки зору безпеки. Мова йде зокрема про коди підтвердження через SMS, які використовуються для двофакторної автентифікації. X, пропонує цю опцію, як і безліч інших соцмереж — знову ж таки для платних користувачів. Решта — можуть використовувати програми автентифікації або ключі безпеки.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше