Ілона Маска названо найбільш переоціненим CEO в США за версією Fortune

За результатами опитування, проведеного виданням Fortune серед сотень керівників американських компаній, Ілон Маск, генеральний директор Tesla і технічний директор X (раніше відомий як Twitter), був визнаний найбільш переоціненим генеральним директором у США другий рік поспіль.

Як пише NV.ua, в опитуванні взяли участь керівники різних компаній, яких попросили висловити свою думку про те, кого з колег вони вважають найбільш переоціненим і найбільш недооціненим. Маск очолив список найбільш переоцінених, отримавши 399 голосів, поряд із ним у рейтингу — генеральний директор Disney Боб Айгер (Robert “Bob” Iger) із 302 голосами.

Сатья Наделла (Satya Nadella), керівник Microsoft, був визнаний найбільш недооціненим CEO, отримавши 274 голоси. Це восьмий рік поспіль, як він утримує цей титул.

Business Insider нагадує, що Маск, відомий своєю діяльністю на чолі кількох компаній, від електромобілів Tesla до космічних польотів SpaceX, вважається революціонером в галузі електромобілів та комерційної космонавтики. Проте його часто критикують за надмірні амбіції, як-от обіцянка відправити екіпаж на Марс до 2024 року, яка поки що не була реалізована.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше