Ілона Маска номіновано на Нобелівську премію миру за його відданість свободі слова

Депутат Норвезької лібертаріанської партії прогресу Маріус Нільсен висунув кандидатуру Ілона Маска на Нобелівську премію миру як «рішучого прихильника свободи слова». Про це повідомляє DailyMail.

Нільсен заявив, що висунув кандидатуру Маска за його «рішучий захист діалогу, свободи слова і надання можливості висловлювати свої погляди» в «дедалі більш поляризованому світі».

Також він зазначив, що термінали супутникового зв’язку Starlink, компанії Ілона Маска SpaceX, допомагають Україні в «спілкуванні, координації та протистоянні військовій агресії з боку рф».

«Безліч технологічних компаній, які заснував, а також володіє або керує Ілон Маск, спрямовані на покращення суспільства, розширення знань про Землю та космос, а також на забезпечення комунікації та зв’язку в глобальному масштабі… допомогли зробити світ більш взаємопов’язаним та безпечним»
Депутат Норвезької лібертаріанської партії прогресу Маріус Нільсен

До того ж, Нільсен спеціально створив сторінку в соціальній мережі X, щоб повідомити там про номінацію Маска на Нобелівську премію миру.

Номінувати кандидатуру на Нобелівську премію можуть особи, які відповідають певним критеріям, включаючи роботу в академічних колах або уряді, а також попередні лауреати премії.

Журі обере переможця з короткого списку номінантів у жовтні 2024 року.

Норвезька лібертаріанська партія прогресу Маріуса Нільсена має всього 12% у парламенті Норвегії.

Ілон Маск неодноразово потрапляв у скандали через поширення російських наративів. Також 20 лютого він заявив, що Україна повинна прагнути до укладення мирної угоди з росією, оскільки її позиція у війні слабшає з кожним днем. За словами Маска, угода мала бути укладена ще рік тому.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше