Індія відправить у космос свого робота-астронавтку

Індія планує відправити в космос жінкоподібного робота-астронавта, повідомляє The Independent.

За словами міністра науки і технологій Джітендра Сінгх, запуск робота-астронавта під назвою Vyommitra, що означає «друг космосу», запланований на третій квартал 2024 року.

Джітендра Сінгх зазначив, що робот-гуманоїд Vyommitra призначений для імітації людських функцій і взаємодії з системою життєзабезпечення космічної капсули.

Вперше Vyommitra був представлений у січні 2020 року.

Індійське космічне агентство (ISRO) планує використовувати роботів замість тварин під час експериментальних польотів, щоб зрозуміти, як невагомість і радіація в космосі можуть впливати на людину.

ISRO сподівається, що такий робот допоможе екіпажу контролювати параметри модуля, керувати панелями, відповідати на запити та імітувати функції, подібні до людських, у майбутніх місіях.

У жовтні 2023 року прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді доручив Isro нові цілі космічних місій, включаючи висадку індійця на Місяць і створення власної місячної космічної станції до 2035 року.

ISRO створило Центр пілотованих космічних польотів у Бенґалуру для підготовки майбутніх астронавтів, включаючи фізичну підготовку, медичну підготовку, йогу, тренування в скафандрах і бігові симуляції.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше