Індійський актор став рекордсменом, зігравши одразу 45 ролей в одному фільмі, але в нього з’явився конкурент (фото, відео)

Світовий рекорд встановив індійський актор Джонсон Джордж, який у фільмі “Аарану Нджан” (Aaranu Njan; 2018) майстерно зіграв 45 відомих персонажів з історії: Ісуса, Леонардо да Вінчі, Чарлі Чапліна, Че Гевару, Марію Терезу тощо.

Про що йдеться у самій стрічці

“Аарану Нджан” – драматична картина малаямською мовою, режисером якої є Уннікрішнан П. Р. Вона вийшла у прокат у березні 2018-го року і триває 1 годину 47 хвилин. Головні ролі зіграли Джаячандран Тхагазікаран, Мухаммад Ніламбур і Джонсон Джордж.

Про що йдеться у стрічці? Здебільшого це думки, дослідження й спостереження головного героя на ім’я Глобман (Globeman). Він – мандрівник світу, який несе на плечі земну кулю й постійно запитує в себе “Хто я?”.

У сюжеті є чимало фантастичних вкраплень. Наприклад, коли головний герой бачить статую національного героя Магатми Ганді, думає про нього й… на мить стає ним. Загалом Глобман “перевтілився” у 45 історичних постатей, і показав, якою була б їхня реакція на сьогоднішні реалії.

Таємничий рекордсмен

Індійський актор Джонсон Джордж – “людина-привид”. Відомо лише те, що він народився 24-го травня 1964-го року у Ченганнурі, невеликому місті в індійському штаті Керала. До виходу на екрани стрічки-рекордсмена у чоловіка не було гучних прем’єр, а у фільмографіях на різних сайтах вказується лише один проєкт. Варто зазначити, що Джонсон Джордж був не лише актором “Аарану Нджан”, а й відповідав за продюсування.

Виклик прийнято

Нагадаємо, що Джонсон Джордж, зігравши 45 історичних постатей в одній стрічці, потрапив у “Книгу рекордів Гіннеса” у 2018-му році. Станом на сьогодні нікому не вдалося побити цей рекорд. А втім, вже відомо ім’я того, хто у 2024-му зробить це.

Йдеться про актора й режисера Марта Сандера. Він у фантастично-автобіографічному фільмі жахів Dr. Sander’s Sleep Cure зіграв 48 ролей! Прем’єра запланована на лютий 2024-го року, а саме – на 25-му кінофестивалі Nevermore. У кінокартині показано боротьбу головного героя із безсонням. Його пошуки ефективних методів часто набувають сюрреалістичного повороту…

Март Сандер був здивований, коли дізнався, що в книзі рекордів у категорії, на яку він претендує, лідирує невідома стрічка: “У мене є значні сумніви щодо цього фільму (“Аарану Нджан”. – Ред.). Я ніде не можу знайти жодної інформації про нього. Запис IMDb порожній. Режисер і актор фільму, ймовірно під псевдонімом “Джонсон Джордж”, абсолютно невідомі”. Хай там що, а заявку до “Книги рекордів Гіннеса” подано. Чекаємо на підтвердження реєстрації.

 

Джерело obozrevatel

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше