Індійський есмінець Rajput здійснив успішний запуск надзвукової крилатої ракети BrahMos (фото)

Індія провела військово-морські навчання, в рамках яких есмінець Rajput здійснив випробувальний пуск крилатої ракети BrahMos. Це третій подібний захід за кілька тижнів.

Випробування відбулося в Бенгальській затоці. Ескадрений міноносець Rajput, який входить до складу Східного флоту ВМС Індії, успішно запустив надзвукову крилату ракету. Під час польоту BrahMos досягла всіх поставлених цілей.

Це було третє навчання із застосуванням надзвукової ракети. 18 жовтня 2023 року винищувач Су-30МКІ запустив конфігурацію повітряного базування. Це сталося через тиждень після того, як ВПС Індії спільно з сухопутними військами протестували чотири ракети BrahMos збільшеної дальності.

Виробництвом снарядів займається підприємство BrahMos Aerospace. Воно з’явилося 1998 року.

BrahMos – це індійська протикорабельна ракета, здатна розвивати надзвукову швидкість. Вона заснована на базі російської протикорабельної ракети “Онікс”, експортний варіант якої називається “Яхонт”.

Джерело Naval Recognition

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше