Іноземні інвестори готові приватизувати два українські держбанки

Іноземні інвестори висловили зацікавленість в приватизації двох українських державних банків – “Укргазбанку” та “Сенс банку”.

Про це розповів заступник міністра фінасів Юрій Драганчук у відповідь на запитання журналіста ЕП.

“Держава має стратегію зменшення банківського сектору, присутності та своєї участі (в ньому – ЕП). Але треба реально дивитись на речі. Ринок зараз такий, що ви самі розумієте, “Приватбанк” – це той банк,в який готова вкладати гроші держава, і банк, який генерує мільярд доларів доходу державного бюджету”, – сказав чиновник.

Він зазначив, що поки держава не готова продати цей банк., але не виключив цього в майбутньому.

“У нас є зацікавленість іноземних інвесторів в двох державних банках. Це Укргазбанк і Сенс Банк і ми активно готуємо їх до продажу. Ці сигнали ми отримали наприкінці минулого року, починаючи з осені”, – розповів заступник міністра фінансів.

За словами Драганчука, незабаром Мінфін буде брати фінансових радників для цих банків.

Також паралельно з цим Мінфін зі Світовим банком напрацьовують зміни до законів про продаж цих банків, для того щоб зробити це якомога прозоріше і продати справді серйозному потенційному інвестору.

“Більше скажу, ці потенційні інвестори нас підганяють… Паралельно ці банки готуються всередині і я досить позитивно налаштований і хочеться в цьому році продати ці два банки. А той банк, який генерує найбільше доходів у цій державі, поки що неготовий до продажу”, – резюмував Драганчук.

Джерело pravda

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше