Інтеграція західного озброєння: українські Су-25 тепер можуть нести бомби Hammer

Повітряні Сили Збройних Сил України адаптували штурмовики Су-25 для застосування високоточних французьких авіабомб AASM HAMMER.

Авіаційне озброєння, що Франція передає в межах військової допомоги Україні, повсякчас застосовують на фронті проти окупантів.

«Наші літаки Су-25 також модернізуються, і зараз вони вже можуть застосовувати бомби, у яких є реактивний двигун. Вони називаються HAMMER, ми їх використовуємо, і дуже успішно», — повідомив начальник авіації командування ПС ЗСУ Сергій Голубцов для «Донбас. Реалії».

AASM-250 Hammer

Він доповнив, що на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, армія мала невеликі запаси некерованого авіаційного озброєння для штурмовиків Су-25. Одначе, лише за перший рік активних бойових дій склади з ними були вичерпані.

Пізніше США передали Україні некеровані авіаційні ракети Zuni «повітря-земля», які були у наявності на складах, утім, і ці запаси швидко вичерпались. Відновлення виробництва цих ракет є недоцільним через те, що Захід перейшов на високоточне озброєння.

Тож, щоб штурмовики ефективно використовувати Су-25, українські фахівці адаптували їх для застосування французьких авіаційних бомб AASM HAMMER. До речі, в майбутні українські F-16 також будуть інтегровані авіаційні бомби HAMMER.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше