Італійська компанія використає роботів-зварювальників для прискорення будівництва фрегатів ВМС США

Компанія Fincantieri використає роботів для конструювання бойових фрегатів для ВМС США.

Про це повідомляє Defense News.

Суднобудівна італійська компанія вирішила зробити акцент на автоматизації, щоб прискорити темпи й будувати по два фрегати на рік. Зараз корабельня будує три фрегати за два роки.

“Зварювання — це одна з навичок, яку важко знайти, а роботизоване зварювання, яке ми плануємо впровадити, потроює продуктивність і підвищує якість”, — зазначив П’єрроберто Фольджієро, генеральний директор Fincantieri.

Зазначається, що Fincantieri ще 16 років тому викупила американську Marinette Marine. Вона будує перший фрегат класу Constellation для ВМС США. Пілотний корабель мають добудувати у 2026 році. Загалом програма передбачає будівництво 20 кораблів на базі фрегата FREMM.

Зварювальний робот MR4Weld розроблений спільно з італійцями з Comau. Він оснащений зварювальним паяльником і відеосистемою. Робот може самостійно виявляти зварювальні з’єднання або ж отримувати вказівки від людини, де потрібно зварювати. Основною причиною, чому виробники пішли на такий крок, називають дефіцит фахівців у США.

Джерело noworries

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше