Ізраїльська компанія показала випробування комплексу ППО Spyder у новій конфігурації (відео)

Ізраїльський оборонний концерн Rafael повідомив про успішні випробування нової багатоцільової системи протиповітряної оборони Spyder («Павук») у новітній конфігурації — All in One («Все в одному»). Системи перехоплення різних типів ракет та безпілотників інтегровані на одній колісній платформі.

Система протиповітряної оборони включає інтегрований радар, спеціальний електрооптичний корисний навантажувач, вдосконалену систему управління та перехоплювачі Python і Derbi. Під час випробувань, проведених минулого тижня, система засікла та перехопила безпілотний літальний апарат у складному оперативному сценарії з досягненням прямого та ефективного ураження.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше