Ймовірно, прототип Boeing F/A-XX: мережею шириться фото невідомого винищувача шостого покоління

В мережі з’явилось нове фото винищувача шостого покоління, проте невідомо, що саме за літак потрапив на кадри.

Винищувач шостого покоління – це перспективний тип літака, який має отримати високу автоматизацію, надзвукову швидкість, стелс-технології та інтеграцію з іншими системами бойового управління. Різні країни розробляють свої проєкти винищувачів шостого покоління, такі як F/A-XX в США, J-20 в Китаї та Tempest в Європі.

Нещодавно в мережі з’явилося нове фото винищувача шостого покоління, яке було зроблено на одному з авіаційних полігонів. На фото видно, що літак має плавні обводи, великі внутрішні відсіки для озброєння та відсутність вертикального оперення. За деякими даними, це може бути прототип Boeing F/A-XX, який планується прийняти на озброєння ВМС США у 2030-х роках. Однак, офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Винищувачі шостого покоління є об’єктом великого інтересу та конкуренції між різними державами, які прагнуть забезпечити свою перевагу в повітряному просторі. Очікується, що ці літаки будуть мати високу ефективність, гнучкість та багатофункціональність, а також здатність використовувати новітню зброю, таку як лазери, електромагнітні ракети та гіперзвукові снаряди.

Винищувачі шостого покоління також будуть мати високий ступінь автоматизації та адаптації, що дозволить їм виконувати різні місії без постійного контролю з боку людини. Вони зможуть самостійно вибирати цілі, змінювати тактику, координуватися з іншими літаками та використовувати штучний інтелект для підвищення ефективності. Винищувачі шостого покоління будуть також здатні взаємодіяти з іншими видами зброї, такими як дрони, супутники, кібернетичні системи та радіоелектронна боротьба.

Джерело root-nation

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше