Канада надасть Україні 50 бронетранспортерів LAV II ACSV Super Bison цього літа

За оголошенням міністра оборони Канади Білла Блера, передане виданням CBC, Канада має намір передати Збройним Силам України нову партію бронетранспортерів LAV II ACSV Super Bison. Загальна кількість техніки в цій партії становить 50 одиниць, на суму $650 мільйонів.

Перші 10 бронетранспортерів будуть відправлені в Україну вже цього літа. Спочатку вони прибудуть до Німеччини, де українські військові пройдуть відповідну навчальну програму, а до осені машини мають вирушити на фронт.

Зазначимо, що бронетранспортери LAV II ACSV Super Bison вже використовуються ЗСУ в конфлікті з російськими загарбниками. Перші такі машини були зафіксовані на фронті у 2023 році.

LAV II ACSV Super Bison — це легкі броньовані автомобілі з дальністю ходу 650 км і максимальною швидкістю 100 км/год, оснащені 7.62-мм кулеметами. Виробництвом цих бронетранспортерів займається компанія General Dynamics Land Systems.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше