Кінець епохи “Касперського”, США заборонили російський антивірус

Адміністрація президента США Джо Байдена вирішила заборонити продаж продуктів «Лабораторії Касперського». Причина — зв’язки з росією, що може загрожувати США, повідомляє Reuters.

«Касперський» може отримати доступ до американських комп’ютерів та до конфіденційної інформації, яка в них зберігається. Це може загрожувати національній безпеці США, впевнені в уряді, особливо на тлі того, що ПЗ використовує критична інфраструктура та державні установи.

росія показала, що має потенціал та намір використовувати російські компанії, як-от «Касперський», для збирання та використання особистої інформації американців, саме тому ми змушені вжити заходів.
Джина Раймондо, міністерка торгівлі США

У «Лабораторії Касперського» невдоволені таким рішенням. Вважають, що не була оцінена цілісність продуктів та послуг, натомість увагу звернули на політичну ситуацію у світі.

В уряді США впевнені, що таким чином можуть зменшити кількість кібератак на державу. Компанія запевняє, що не загрожує національній безпеці США і використовуватиме всі можливості для того, щоб залишитися.

За новими обмеженнями, американські компанії до 29 вересня мають знайти альтернативу та відмовитися від «Касперського».

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше