Команда розробників з України розробила в ОАЕ новий стелс-човен з торпедним озброєнням (фото)

В Об’єднаних Арабських Еміратах українські інженери розробляють підводний човен Kronos, який здатний запускати ракети-торпеди.

Про це повідомляє Kyivpost.

“Поки у Палаті представників Конгресу США продовжують блокувати виділення допомоги для України, ще у лютому схвалене Сенатом, українські інженери розробляють підводний човен, здатний запускати ракети-торпеди”, зазначають у виданні.

Підводний човен нещодавно пройшов випробування для використання у військових цілях. Kronos може безшумно рухатися під водою і не лише перевозити пасажирів, а й нести вибухівку.

На воді підводний човен здатен рухатися зі швидкістю до 80 км/год, а під водою – до 50 км/год, практично беззвучно.

Технічні характеристики Kronos:

  • ширина – 7,4 м;
  • довжина – 9 м;
  • висота – 2 м;
  • вантажність – до 3000 кг на воді;
  • споряджена маса – 10000 кг;
  • місткість – 11 місць.

“Це гібридне судно, кероване нашою висококваліфікованою командою проєктування, досліджень і розробок, може комфортно вмістити 10 пасажирів і підходить для комерційних, рятувальних і бойових операцій.

Підводний човен має інноваційну конструкцію корпусу, яка значно знижує споживання палива, збільшує максимальну швидкість і забезпечує чудову стійкість”, – зазначили розробники Kronos.

Нагадаємо, що розробники з української технологічної компанії SkyLab UA створили стратегічний ударний дрон Shoolika mk6. Він може завдавати точних ударів, зокрема, в нічних операціях.

Дальність дії безпілотника становить до 10 км, дрон може нести навантаження до 6 кг. Shoolika mk6 має високоточну систему керування та стійкий до впливу радіоелектронної боротьби.

Джерело rubryka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше