Командир TikTok військ озвучив нові «грандіозні плани»

Глава Чечні рамзан кадиров розповів про розробку “грандіозних” планів, які росія хоче реалізувати після взяття Києва.

“Плани грандіозні. Ми вже розробляємо план демілітаризації країн НАТО, а перша на черзі після взяття Києва – Польща”, – написав кадиров у телеграм-каналі.

Кадиров не вперше погрожує державам Північноатлантичного альянсу. У травні він пообіцяв “розібратися” з Польщею “за шість секунд” у разі команди від президента володимира путіна. На думку кадирова, її влада розпочала “погані ігри” з росією. Він зажадав від Польщі “забрати озброєння та найманців” з території України та перестати “грати під дудку Заходу та Америки”.

Пізніше кадиров заявив, що Польща як держава “зобов’язана” своєю появою СРСР, а виживанням – росії й ризикує “стати історією так само швидко, як стала країною, якщо не перестане тявкати”.

На перше місце у черзі на денацифікацію Польщу ставив і депутат держдуми від «єдиної росії» Олег Морозов.

Наприкінці червня до чорного списку глави Чечні потрапила Румунія, яку він також погрожував “забрати”.

«Чим більша країна, тим цікавіше. Будемо наші правила диктувати», – заявляв він.

У середині березня кадиров опублікував статтю під назвою «Крах однополярного світу», в якій міркував про причини початку війни в Україні. Він повторив тези російського керівництва про те, що в НАТО не виконали своєї обіцянки не просуватися на схід, а Захід одночасно підігрівав русофобські настрої в Україні.

Кадиров також звинуватив Україну в невиконанні Будапештського меморандуму, порушенні обіцянки залишитися без’ядерною державою, недотриманні мінських угод та обстрілах Донбасу.

Джерело myc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше