Компанія Schiebel створила іноваційний вертоліт Camcopter S-300 для розвідки та боротьби з підводними човнами

Компанія Schiebel представила новий безпілотний літальний апарат Camcopter S-300. БПЛА має збільшену дальність польоту, високу витривалість та здатний нести 340 кг корисного навантаження.

Ганс Георг Шибель, голова корпорації Schiebe, заявив, що підприємство розробило S-300, щоб забезпечити рішення для перевезення важких вантажів на суші та на морі. Безпілотник здатний виконувати більш ефективні операції боротьби з підводними човнами і має можливість інтегрувати різні типи радарів.

S-300 з вертикальним зльотом та посадкою так само призначений для операцій розвідки та спостереження для цивільних та військових організацій.

Характеристики Camcopter S-300:

  • довжина – 4,8 м,
  • висота – 1,9 м,
  • ширина – 0,9 м,
  • швидкість польоту – 120 вузлів максимальна, 55 крейсерських вузлів.

Об’єм корисного навантаження становить 340 кг (з урахуванням маси палива), максимальна злітна вага 660 кг. Тривалість польоту БПЛА S-300 із корисним навантаженням 50 кг – 24 години, при 250 кг – 4 години.

S-300 має трилопатевий гвинт, разом з береговою станцією управління CCS (Ground Control Station) може розміщуватися в стандартному 20-футовому контейнері. Для розміщення БПЛА на надводному кораблі потрібен невеликий простір усередині судна.

Міцність та надійність даного літального апарату забезпечує його модульна конструкція з фасетковою фюзеляжною раковиною. Вона виготовляється з міцного та легкого матеріалу композитних карбонових волокон «Монокок». Двигун зібраний з високоміцного титану та алюмінію.

Зв’язок даний безпілотник вертолітного типу підтримує через інтерфейс LAN, який є надійним каналом передачі навігаційно-експлуатаційних даних наземної станції, здійснюючи також і з іншими джерелами інформації мережею Ethernet.

У разі втрати зв’язку автоматично повертається на вихідну точку. Для приземлення безпілотника не потрібно ні спеціально підготовлених злітно-посадкових смуг, ні профільного авіаційного наземного обладнання. Дрон гелікоптера може бути розміщений на суднах, морських платформах або водних спорудах.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше