Конкурент Starlink завершив розгортання супутникового угруповання

На минулих вихідних британська компанія OneWeb повідомила про завершення розгортання супутникового угруповання. Після доставки на орбіту 36 апаратів кількість супутників, що входять до складу угруповання, досягла 616 одиниць.

Не так давно OneWeb мало не розорилася. Від банкрутства компанію врятували британський уряд, південнокорейський конгломерат Hanwha Systems, японська корпорація SoftBank та індійська група Bharti Group. Усі вони виступили в ролі інвесторів OneWeb. Саме завдяки їхнім фінансовим впливам компанії вдалося завершити процес розгортання супутникового угруповання.

В OneWeb стверджують, що її супутникові апарати набагато “крутіші” за супутники Starlink. Вони перебувають на більш високій орбіті. Таким чином, супутники OneWeb завдають меншої екологічної шкоди навколоземному простору.

До слова, OneWeb є далеко не єдиним конкурентом провайдера Ілона Маска. На ринку послуг супутникового інтернету є й інші гравці. Зокрема, йдеться про компанії Viasat і HughesNet, що працюють на американському континенті. Незабаром до них приєднаються провайдер Kuiper, що належить Amazon, китайський GalaxySpace і канадський Telesat.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше