Контент-мейкери відходять від платформи Х через проблеми з випалати

Контент-мейкери не бажають розміщувати свій матеріал на платформі X після того, як її придбав Ілон Маск. Соцмережа обіцяє великі виплати, однак насправді відсотки за рекламу є нерегулярними.

Про це повідомляє Bisinessinsider.

Після того, як Маск придбав платформу X, він намагався залучити більше творців контенту і пообіцяв їм великі виплати, щоб скласти конкуренцію YouTube і TikTok.

Маркетологи зауважили, що X все ще значно відстає від цих платформ, а контент-мейкери мають питання до стану рекламного бізнесу X та непослідовності виплат.

Популярний YouTuber MrBeast випробував цю рекламну програму й отримав понад $250 тис.за одне відео. Однак він переконаний, що X платить недостатньо, і вважає, що його виплата є «трохи фасадом».

Інший творець контенту Кріс Рейлі заявив, що його виплати припинялися та відновлювалися двічі за останній місяць. Тому він «не радить людям підписуватися на Premium зараз і намагатися розподілити доходи від реклами, доки все не буде вирішено».

Що відбувається з рекламою на X

Багато великих рекламодавців покинули X після того, як Маск купив її. Вони хвилювалися за безпеку своїх брендів, слабку модерацію вмісту та навіть дописи самого Маска.

У 2023 році X заробила приблизно $1,89 млрд від реклами, що на 54% менше, ніж у 2022 році.

Маск визнав, що відтік рекламодавців може стати проблемою для творців контенту, які сподіваються отримати гроші за свої публікації.

Однак аналітикиня Emarketer Жасмін Енберг сказала, що X не є дуже стабільною або надійною платформою.

«Враховуючи стан рекламного бізнесу, важко уявити, що Маск зможе переконати більшість творців у тому, що він може забезпечити їм стабільне джерело доходу».
аналітикиня Emarketer Жасмін Енберг

За даними опитування The Journal, лише 5% із понад 450 творців планували використовувати X як основну платформу для розміщення свого контенту у 2024 році.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше