Корабель Crew Dragon з астронавтами на борту повернувся на Землю

Космічний корабель Crew Dragon з екіпажем комерційної місії Axiom-3 компанії Axiom Space повернувся з Міжнародної космічної станції на Землю майже через три тижні. Про це повідомляють ЗМІ.

У публікації наголошується, що близько 8:20 за часом східного узбережжя США корабель увійшов до щільних шарів атмосфери, а через кілька хвилин на висоті близько 5,5 км було випущено його парашути. О 8:30 (16:30 за київським часом) було підтверджено, що корабель приводнився у водах Атлантичного океану поблизу американського штату Флорида.

До цього відстикування від Міжнародної космічної станції космічного корабля Crew Dragon з комерційним екіпажем було перенесено вдруге.

3 лютого у SpaceX заявили, що Crew Dragon з комерційним екіпажем відстикується від Міжнародної космічної станції і повернеться на Землю не раніше 5 лютого через несприятливі умови входу до щільних шарів атмосфери. До цього відстикування було заплановано на 3 лютого.

Місія Ax-3, до складу якої увійшли громадянин Італії Вальтер Вілладей, Маркус Вандт зі Швеції, а також перший космонавт із Туреччини, військовий пілот Альпер Гезеравчі, стартувала до МКС 19 січня. Капітаном екіпажу виступає досвідчений астронавт НАСА, співробітник Axiom, Майкл Лопес-Алегрія.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше