Космічні сили США уклали угоду з Microsoft для розробки віртуальної інтерактивної моделі космосу для навчання персоналу

Космічні сили США підписали угоду з компанією Microsoft на суму 19,8 мільйона доларів для створення навчального середовища, яке поєднує віртуальну та змішану реальність. Цей контракт відкриває для відомого технологічного гіганта шлях до ринку військових симуляцій, який швидко розвивається та розширює застосування його хмарної платформи Azure та технології HoloLens у космічній сфері.

Однорічний контракт, оголошений 5 січня, передбачає продовження роботи над інструментом доповненої реальності, розробкою якого Microsoft займалася минулого року для Командування космічних систем у Лос-Анджелесі.

Проєкт, названий I3E (Integrated, Immersive, Intelligent Environment ─ «Інтегроване, імерсивне, інтелектуальне середовище»), враховує окуляри доповненої реальності HoloLens від Microsoft, хмарну платформу Azure та фреймворк для створення спільних досвідів у доповненій реальності. Ці технології разом забезпечують інтерактивну модель космосу з точно масштабованими орбітальними об’єктами, якими користувачі можуть маніпулювати в реальному часі для досліджень та симуляції космічної динаміки.

Завдяки I3E, співробітники Космічних сил отримують доступ до моделювання фізичної поведінки супутників, інструментів для аналізу розвідки та космічних військових ігор. Як зазначив полковник Річард Кнайзлі (Richard Kniseley), старший керівник матеріально-технічного забезпечення Комерційного космічного управління Командування космічних систем, “ця технологія надає неперевершений досвід для кращого розуміння космічної сфери“.

Використовуючи систему I3E для навчання, працівники Космічних сил зазначають, що вона надає унікальне уявлення про динаміку космосу. “Взяти в руки окуляри та візуально взаємодіяти з планетою і супутниками, глибше розуміючи космос, було дивовижним досвідом”, – поділився враженнями перший лейтенант Джордан Севідж (Jordan Savage) з відділу інформаційної мобільності (SSC’s Information Mobility Branch).

Джерело spacenews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше