Країни НАТО зводять “стіну дронів” та укріплюють кордон з рф та білоруссю

Коаліція країн НАТО, включаючи Польщу, країни Балтії, Норвегію та Фінляндію, збудують «стіну дронів» для захисту своїх кордонів від росії та білорусі.

Міністр внутрішніх справ Литви Агне Білотайте оприлюднила план використання безпілотних літальних апаратів для охорони кордонів після обговорень зі своїми колегами з Естонії, Латвії, Фінляндії, Норвегії та Польщі. «Стіна дронів простягатиметься від Норвегії до Польщі і призначена для використання дронів та передових технологій для забезпечення безпеки кордонів», – сказала Білотайте.

План включає використання фізичної інфраструктури та систем спостереження, а також дронів та інших технологій для запобігання провокаціям з боку ворожих країн.

Ініціатива будівництва «стіни дронів» знаменує стратегію захисту країн Балтії та їх північних союзників від потенційних загроз. Ці країни також створюють у межах своїх прикордонних служб спеціалізовані підрозділи, які займаються використанням БПЛА для спостереження та захисту від ворожих дронів.

Країни Балтії також оголосили про будівництво понад 1000 бетонних бункерів вздовж своїх кордонів з росією та білоруссю. Проект «Балтійська лінія оборони», включатиме протитанкові міни, траншеї, колючий дріт, бетонні загородження для танків і склади боєприпасів поблизу кордонів.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше