Криптовалютні рахунки ХАМАС заблоковані ізраїльським кіберпідрозділом поліції Lahav 433

Підрозділ Lahav 433 співпрацює з Міністерством оборони країни, Шин-Бет та іншими спецслужбами, перекрив криптовалютні канали, які використовували терористичні угруповання.

Про це повідомила пресслужба ізраїльської поліції. За її даними, ХАМАС використовував ці рахунки для збору коштів у соціальних мережах з минулої суботи.

Також повідомляється, що криптовалютна біржа Binance співпрацювала з Ізраїлем у виявленні та закритті рахунків. Lahav 433 також співпрацював з поліцією Великобританії, щоб заморозити рахунок у банку Barclays.

Lahav 433  — ізраїльська організація по боротьбі зі злочинністю, створена 1 січня 2008 року, яка також відома як «ізраїльське ФБР». Підрозділ утворився після злиття п’яти правоохоронних органів в один.

Підрозділ розслідує державні злочини та корупцію, а також вбивства і сексуальне насильство.

Цифра чотири в назві означає чотири регіональні департаменти, що входять до складу підрозділу, а цифра 33 означає «Гедеоніти», підрозділ «Містарвім» (контртерористичні підрозділи, що працюють під прикриттям).

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело The Times of Israel
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше