Кулінарне мистецтво у вашому домі: Євген Клопотенко запускає сервіс виклику кухарів

Український ресторатор Євген Клопотенко запустив новий сервіс MAKITRA, який дає можливість користувачам викликати професійного кухаря просто до себе додому. Він має на меті не тільки вивільнити замовникам час для дійсно важливих речей, а й створити нові кар’єрні можливості для українських шефів-кухарів.

MAKITRA пропонує доволі широкий спектр послуг. Так, професійного кухаря з багаторічним професійним досвідом роботи в ресторані можна запросити для приготування їжі для сім’ї на щодень (за один візит шеф-кухар готує страви на 4-5 днів), а також для обслуговування сімейних обідів. Меню платформи, яке розробив Клопотенко, містить більш як 200 страв.

«Я ретельно відбирав шеф-кухарів, які зроблять вам смачно. І розробив меню, щоби поєднати українські традиції, плюс сучасні тренди гастрономії (сюди ж і збалансоване харчування)», – розповів ресторатор.

Замовити послугу можна на сайті MAKITRA.

Команда платформи враховує всі побажання щодо улюблених продуктів та особливостей харчування.

Шеф-кухар:

  • самостійно закуповує свіжі продукти в магазинах великих мереж за кілька годин до візиту;
  • готує всі страви на кухні замовника, забезпечує його спеціальним пакованням (контейнерами) та інструкціями щодо того, як розігрівати та сервірувати страви;
  • підтримує чистоту на кухні;
  • зберігає конфіденційність щодо замовлення.

Про це розповіли в пресслужбі Євгені Клопотенка.

Варто зазначити, що у сервісу MAKITRA є також важлива соціальна складова – він створює нові кар’єрні можливості для українських кулінарів.

«Я не із чуток знаю, наскільки робота на кухні ресторану може бути складною та виснажливою. Це 12-годинна робоча зміна, швидкий темп, стабільно високі очікуваннями серед великої кількості відвідувачів закладів, робота з фіксованим меню. І хочу це змінити, дати можливість персональним шефам платформи MAKITRA реалізувати увесь свій професійний та творчий потенціал на кухні в замовника. Зробити так, щоби професія шеф-кухаря була популярною та престижною серед молоді», – цитує Клопотенка пресслужба.

Наразі MAKITRA в тестовому режимі приймає замовлення від клієнтів із Києва та Київської області. У планах – розширення географії та переліку сервісів, зокрема обслуговування корпоративних клієнтів.

Джерело mc.today

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше