Китай кинув виклик США: з’явився новітній ударний дрон-невидимка “Гострий меч”

Gonji-11, безпілотник-невидимка, розроблений Китаєм, був публічно продемонстрований під час військового параду в Національний день у жовтні 2019 року, а на авіашоу China 2021 була представлена ​​масштабна модель GJ-11, що демонструє його наступальні можливості завдяки внутрішнім відсікам. призначений для перевезення високоточних боєприпасів.

Безпілотник Gonji-11 (GJ-11), розроблений спільно Шеньянським інститутом проектування літаків, Шеньянським аерокосмічним університетом та Групою авіаційної промисловості Хунду, є результатом співпраці наукових кіл та промисловості у рамках китайської програми AVIC 601-S.

Завдяки унікальному турбовентиляторному двигуну, конструкції літаючого крила, стелс-технології, розмаху крил 14 метрів Sharp Sword вміло поєднує в собі технологію малопомітності з експлуатаційною ефективністю.

Малопомітність GJ-11 – це питання форми, а й функції. Конструкція безпілотника зводить до мінімуму видимість для радарів противника, що необхідно для розвідувальних завдань та бойових дій.

Його внутрішній відсік для зброї і здатність нести до двох тонн корисного навантаження свідчать про його наступальне призначення, а максимальна злітна маса 10 тонн і швидкість 1000 км/год, роблять його грізною зброєю в небі.

Бойовий радіус дії GJ-11 – 1200 км, він здатний автономно злітати з десантних кораблів типу 075. Малопомітний дрон може розгортати безліч повітряних хибних цілей або систем радіоелектронної боротьби, а також запускати високоточні боєприпаси.

Технічні характеристики:

  • Екіпаж: ні
  • Довжина: 12,2 м
  • Розмах крил: 14,4 м
  • Висота: 2,7 м
  • Силова установка: ТРДД китайської розробки
  • Корисне навантаження: до 2000 кг
  • Радіус дії: 1200 км.
Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше