Китай запустив на орбіту 11 навігаційних супутників Geely-02 (фото)

Китай 3 лютого запустив на орбіту 11 супутників Geely-02, які належать китайському виробнику автомобілів Geely Holding Group, повідомляє English.News.

Ці супутники призначені для надання точних навігаційних даних безпілотним автомобілям компанії.

За допомогою ракети-носія Long March-2C, 11 супутників Geely-02 стартували з китайського космодрому Січан о 1:37 за київським часом і успішно вийшли на задану орбіту.

Мета компанії Geely полягає в створенні на низькій навколоземній орбіті сузір’я супутників, які надаватимуть високоточне позиціонування її безпілотним автомобілям.

Також ці супутники будуть використовуватися для комерційних послуг супутникового зв’язку та телекомунікацій.

Перші 9 супутників запустили на орбіту в червні 2022 року, а до 2025 року Geely планує вивести на орбіту 72 космічні апарати. Загалом сузір’я буде складатися з 240 супутників.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше