Китайці скуповують GEFORCE RTX у сусідніх країнах, щоб перепродувати у себе з націнкою

Відеокарта GeForce RTX 4090 заборонена для продажу в Китаї. І незважаючи на те, що там уже вийшла спеціальна версія RTX 4090D, чимало користувачів хочуть саме звичайну модель, що призвело до досить цікавої ситуації.

Останнім часом продажі RTX 4090 сильно зросли в різних азіатських країнах, включно з Тайванем, Південною Кореєю, Сінгапуром, В’єтнамом та іншими. Ці відеокарти там купують для перепродажу в Китаї.

Ба більше, у багатьох випадках китайські продавці купують повністю готові ігрові ПК з RTX 4090, щоб витягнути звідти відеокарту і продати її окремо з великою націнкою.

Наприклад, є історія про один конкретний випадок. Китайський продавець викупив 20 готових систем у тайванського продавця ПК у Тайбеї. Готовий ПК з RTX 4090 коштував близько 4450 доларів, але це не зупинило перекупника. Тут важливо зазначити, що RTX 4090 цікавить насамперед навіть не геймерів, а тих, кому потрібне рішення для роботи з ШІ. І такі клієнти готові переплачувати.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше