Легіон “Свобода росії”, РДК та “Сибірський батальйон” зайшли на Курщину і Бєлгородщину, почались бої (відео)

Зранку 12 березня Легіон “Свобода росії” записав звернення з російсько-українського кордону, заявивши, що буде “відвойовувати у режиму російську землю”. Пізніше там показали, як перетинають кордон на танку.

У Легіоні заявили, що “як і всі наші співгромадяни, у Легіоні ми мріємо про росію, звільнену від диктатури Путіна. Але ми не просто мріємо: ми докладаємо всіх зусиль, щоб ці мрії реалізувати”.

Ми відбиратимемо у режиму нашу землю сантиметр за сантиметром. Росіяни спатимуть спокійно, не боятимуться дзвінка у двері, будуть без побоювання говорити, що думають. Росіяни голосуватимуть за кого хочуть, а не за кого мають. Росіяни житимуть вільно.

Пізніше в ЛСР показали відео перетину кордону на танку.

У Сибірському батальйоні закликали росіян ігнорувати “вибори”.

Бюлетені та виборчі дільниці в даному випадку – фікція. Реально змінити життя на краще можна лише зі зброєю в руках. Кожен, хто не сприймає злиденне життя в тиранії, повинен зробити правильний вибір.

Рух “Свобода росії” заявив, що військовий альянс Легіону «Свобода росії», РДК та «Сибірського батальйону» розпочав весняний визвольний похід.

Озброєна російська опозиція дає сьогодні відповідь на питання про стратегію поведінки на будь-яких «електоральних заходах», що проводяться російською федерацією: непокора, саботаж, повстання! Не квіти на могили лідерів протесту, а свинець у груди їхніх катів. Росія, прокидайся!

РосЗМІ повідомляють про стрілецькі бої на кордоні з Бєлгородською та Курською областями рф.

На російських Телеграм-каналах заявили, що спроби перетнути кордон зафіксували у Бєлгородській та Курській областях. У Курській області заявили про стрілецький бій — там поранено двох людей, серед них нібито цивільний.

Також ЛСР опублікували відео ураження ворожого БТР

ГУР оприлюднило перехоплення розмови окупантів, на якому вони скаржаться на прорив «Легіону Росії» в районі Орлівки, у Горьківському та Козинці.

Новина доповнюється

Джерело news.online

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше