Літають без зброї: американські дрони MQ-9 Reaper збирають розвіддані про заручників над Сектором Гази

Сполучені Штати почали використовувати безпілотники MQ-9 Reaper для спостереження за Сектором Газа. Пентагон офіційно визнав застосування БПЛА.

США використовують багатоцільові безпілотні літальні апарати для збору інформації про заручників. За даними Міністерства оборони США терористи ХАМАС захопили приблизно 240 осіб, серед яких були громадяни США.

MQ-9 Reaper може нести авіаційні ракети класу “повітря-земля” AGM-114 Hellfire. Проте Сполучені Штати використовують дрони тільки для спостереження. За даними Пентагону, безпілотники не несуть жодної зброї.

Офіційний представник США відмовився уточнювати деталі місії. Крім того, США не хочуть розкривати, якому відомству належать безпілотники MQ-9 Reaper, які літають над Сектором Гази.

Джерело Air & Space Forces Magazine

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше