Лукашенко заявив, що білорусь готується до війни

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко у вівторок, 2 квітня, заявив, що його країна готується до війни – там триває підсилення оборонної готовності

Про це він сказав під час робочої поїздки до Гродна, інформує БЕЛТА.

Зазначається, що лукашенко взяв участь у церемонії закладання капсули із посланням нащадкам на місці будівництва нової міської лікарні у Гродно. Він зазначив, що цей захід можна розцінювати як послання сусіднім з білоруссю країнам.

“Ми ж зараз теж копаємо землю, як і вони, зовсім поряд з кордоном. Тільки цілі у нас зовсім різні. Там риють окопи, траншеї проти танків та іншого, збільшують витрати на ударні озброєння. А ми тут дві третини бюджету регіону направляємо на соціальну сферу – охорона здоров’я, освіта, культура, спорт і так далі. Ми хочемо побудувати своє мирне майбутнє. Ми налаштовані лише на творення”, – наголосив очільник білорусі.

Лукашенко висловив переконання, що Білорусь не хоче воювати, але все ж готується до війни.

“Нікому не вірте, що ми хочемо воювати. Ми готуємося до війни, я про це говорю відверто. “Хочеш миру – готуйся до війни” – не я це вигадав. Це дуже правильно сказано”, – сказав він.

За словами самопроголошеного президента, у білорусі триває необхідна підготовка відповідних підрозділів, у війська постачають різні види озброєнь і техніки.

“Якщо з недружніх країн хтось підвиває і критикує нас, знайте: ми робимо правильно. Якщо там нас почнуть хвалити, біда. Нам не треба комусь загрожувати. Ми не хочемо чужої землі. Нам цю дай Боже обробити”, – сказав білоруський лідер.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше