Маск «наїхав» на Microsoft через проблеми з реєстрацією облікового запису під час установки Windows 11

Під час налаштування Windows 11 зазвичай необхідно увійти в обліковий запис Microsoft — деякі користувачі незадоволені подібними вимогами, і нині до них приєднався Ілон Маск.

«Щойно купив новий ноутбук, і мені не дозволяють ним користуватися, доки я не створю обліковий запис Microsoft, що також означає надання їхньому штучному інтелекту доступу до мого комп’ютера! Раніше це можна було пропустити», — написав обурений мільярдер.

В коментарях користувачі одразу почали ділитись власними простими порадами, як обійти вимогу Microsoft — одна з яких передбачає вимкнення підключення до Інтернету. Подібна примітка через Community Notes (функція в X, яка дозволяє користувачам здійснювати фактчекинг публікацій) з’явилась і біля допису самого Маска.

«Community Notes не справляються. Такого варіанту більше не існує», — відповів на це Маск і, судячи з коментарів, навіть написав листа керівнику Microsoft.

Зрештою десь за годину мільярдер таки визнав свою помилку, зазначивши, що не міг пропустити вимогу, оскільки його комп’ютер автоматично під’єднався до локальної мережі Wi-Fi, яка не має пароля.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше