McDonald’s Japan випускає парфуми з ароматом картоплі фрі

В Японії McDonaldʼs на честь Міжнародного жіночого дня випустив нову лінійку парфумів із запахом картоплі фрі, повідомляє Siliconera. Їх продаватимуть тільки сьогодні, 8 березня 2024 року.

В лінійці три аромати: класична картопля «МакФрі», картопля фрі з водоростями й сіллю, а також картопля фрі з часником, чорним перцем і майонезом.

Кожен флакон парфумів матиме свій дизайн і форму: аромат класичної картоплі «МакФрі» буде представлений у вигляді культової червоно-жовтої коробочки McDonaldʼs, а аромати картоплі фрі з водоростями й сіллю, а також з часником, чорним перцем і майонезом повторюватимуть дизайн упаковок Shaka Shaka Potatoes.

Картопля Shaka Shaka є ексклюзивною продукцією McDonald’s в Японії. Вона має таку назву через звук, який видає пакетик, коли його струшують, щоб перемішати різні приправи.

Кількість флаконів з парфумом обмежена. Їх продаватимуть лише протягом одного дня — сьогодні, 8 березня.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше