McDonald’s переходить на екологічні ложки з берези, замість пластикових

Мережа закладів швидкого харчування McDonald’s в Україні почала втілювати кілька екологічних ініціатив. Зокрема, в березні компанія почала відмовлятися від пластикового столового наряддя та поступово замінює його на вироби з деревини, повідомила пресслужба компанії.

Як екологічну сировину McDonald’s обрав березу. Вона є міцним матеріалом, який не має вираженого смаку деревини, що дуже важливо для збереження оригінального смаку їжі. Втілення цієї ініціативи дасть змогу зменшити використання пластику на 40 тонн щороку, повідомили в компанії.

Окрім цього, з березня McDonald’s в Україні частково відмовляється від використання пластикових кришок для стаканів. Це дасть змогу зменшити використання пластику ще на 8,5 тонни на рік.

Ініціативу вже успішно протестували у львівських ресторанах, тепер цей досвід поширюють в усіх українських McDonald’s.

Усі напої в стаканах, які продаються для споживання всередині закладу ресторанів, окрім чаю та гарячих напоїв  у складі Хеппі Міл, подаються без кришок. Кур’єрські замовлення та на виніс, як і раніше, подаються в закритих стаканах.

Крім того, McDonald’s відмовився від гумових рукавичок у виробничій зоні, які були запроваджені під час пандемії COVID-19. Завдяки цьому компанія може зменшити використання гуми в середньому на 70 тонн на рік.

У ресторанах мережі у Вінниці пробують відмовитися і від паперових вкладок для таць. У масштабах мережі по всій країні це дасть змогу зберегти 100 тонн паперу на рік.

Ініціативи McDonald’s є частиною глобальних зобов’язань компанії щодо відповідального використання ресурсів і зменшення відходів. До кінця 2025 року McDonald’s має зобов’язання повністю перейти на використання всіх пакувальних матеріалів з поновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше