McDonald’s використовує ароматизовані рекламні щити з картоплею фрі у Нідерландах (відео)

Світовий гігант швидкого харчування McDonald’s використовує свій унікальний аромат для підсилення рекламної кампанії в Нідерландах.

В містах Утрехті та Лейдені були розміщені рекламні щити, які, на перший погляд, виглядали звичайно, але на підході перехожі відчували запах картоплі фрі McDonald’s, що розповсюджувався зсередини рекламного щита. Ця ідея стала першою у своєму роді, де реклама передавала не лише візуальні, але й ароматичні враження, підсилюючи спогади про приємні часи у ресторані McDonald’s.

Ці рекламні щити були стратегічно розміщені в близькості до ресторанів McDonald’s, щоб стимулювати покупців здійснювати спонтанні візити до закладів.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше